< FIBER MEDIA e-Południe - SpeedTest - Szybkość internetu - Operator Światłowodu w województwach: Lubelskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie, Łódzkie, Małopolskie, Wielkopolskie

SpeedTest
Szybkość Internetu

Przetestuj szybkość swojego internetu. Poniżej dwa testery dla łączy o wysokiej przepustowości - OOKLA i FIREPROBE.


SpeedTest Lubelszczyzna - pomiar szybkości łącza internetowego

InterSpeed.pl - lubelska platforma testowa poświęcona pomiarom prędkości internetu, łaczy światłowodowych, kablowych, Wi-Fi, LTE, 5G itp. Jak prawidłowo przeprowadzać testy i interpretować wyniki przeczytają Państwo w sekcji O testach. Na naszej platformie pomiarowej udostępniamy do Państwa dyspozycji dwa testery speedtest - Ookla oraz Fireprobe, za pomocą których można przeprowadzić i porównać dwa niezależne testy swojego łacza internetowego.
Dane statystyczne pochodzą z Platformy pomiarowej InterSpeed.pl


Przetestuj swoje łącze, sprawdź swojego Operatora.
TOP 5 wyników - Lipiec 2022


Operator [Mb/s] [Mb/s] PING [ms]
FIBER MEDIA 931.88 891.77 5.0
SwidMAN 712.43 280.38 12.0
INEA 729.07 148.18 29.0
Play 522.17 213.61 44.0
UPC 491.00 223.00 15.0

Najwyższe wartości pomiarów zarejestrowane w ubiegłym miesiącu.


Średnie wyniki - Lipiec 2022

159.18 Mb/s      138.02 Mb/s

PING: 38 ms

Wyniki stanowią średnią wartość z 29555 pomiarów.


Liczba pomiarów 29555 - Lipiec 2022 -


Statystyki, rankingi i interpretacja wyników.

Wyniki testów pochodzą głównie z regionu Polski południowo-wschodniej. Statystyki obejmują wszystkich operatorów i właścicieli sieci z Lubelszczyzny, bez żadnych wykluczeń, nawet tych, dla których przeprowadzono 1 pomiar. Wyniki maksymalne oraz średnie obliczane są zawsze z okresu poprzedniego miesiąca. Pozycje w rankingach wyliczane są na podstawie sumy wyniku download oraz wyniku upload.
Dane statystyczne pochodzą tylko z serwerów testowych zlokalizowanych na Lubelszczyźnie. Testery i bazy danych do obliczania statystyk udostępnia platforma pomiarowa www.InterSpeed.pl

Sprawdź zasięg światłowodu

Tylko u nas gwarancje przepływności w pakietach symetrycznych - 80-120%

Teraz już 10 województw - aktualizacja 01.04.2024


Nie znalazłeś(aś) swojego adresu?

Projekt POPC jest realizowany przez poznańską spółkę Fiberhost i w sprawach jego realizacji należy kontaktować się właśnie z tą firmą: fiberhost.com Inwestycje POPC są realizowane w trybie zaprojektuj i zbuduj - co skutkuje tym że często nie całe miejscowości są oddawane do użytku w tym samym czasie. Należy wtedy zaglądać na naszą stronę zawsze po 1 każdego miesiąca - adres niebawem powinien się pojawić. Aktualizacje baz adresowych otrzymujemy i od razu dodajemy na 1 każdego miesiąca.
UWAGA!!! - terminów innych niż publikowane w wyszukiwarkach nie znamy - były by one opublikowane gdyż nie mamy w tym żadnego celu aby je ukrywać.

POPC w pytaniach i odpowiedziach - przeczytaj zanim zadasz pytanie.


Zasięg światłowodów FIBER MEDIA

Światłowód: Węzeł + promień 200 km.

Mapa zasięgu światłowodu FIBER MEDIA